Teslimat ve İade

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.manyetikfolyo.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. 

www.manyetikfolyo.com‘dan yaptığınız alışverişler sepet tutarına bağlı olarak kargo ücreti alınmadan gönderilmektedir.

www.manyetikfolyo.com ‘da yaptığınız alışverişler, sipariş adedine göre İstanbul içine ve İstanbul dışındaki tüm şehirlere, 1-3 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından gönderilir. 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanındaki bina, 3. Kat)

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

İade süresi kaç gün?

Kişiye, firmaya özel ürünlerde baskı onayından sonra iade yapılmamaktadır. Ayıplı ve kusurlu ürün teslim almanız durumunda satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Baskıdan kaynaklı minimal hatalar iade sebebi değildir.

– Ürünün faturası,

– İade Formu,

– 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce 0850 840 1001 numaralı Tüketici Hattımızı arayarak süreci başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü faturası, orijinal kutusu ve ambalajı ile tarafımıza gönderiniz.  Orijinal kutu ve ambalajının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.