Manyetik Folyo Blog

Manyetik Folyo Uygulaması Kolay Mı?

Manyetik folyo sektörde bulunan bir ihtiyacı görmemiz üzerine ürettiğimiz bir ürün. Bir diğer adı ile tutkalsız folyo; son dönemde iş hayatında birçok kişiyi gereksiz maliyet adımlarından kurtaracak dememiz mümkün. Peki; bunu nasıl yapacak? Oldukça basit bir şekilde uzun süreli kullanım sağlayarak. Geleneksel bir folyo kişilere hem kullanım açısından hem de maliyet açısından ciddi zorluklar çıkarmaktadır. Geleneksel folyo ile bir uygulama yapmadan önce ciddi ciddi düşünmeniz gerekmektedir. Oysa markanız için marka bilinirliğini geliştirmek adına yapacağınız bir işlemin üzerine bu kadar düşünmeniz ve tekrar kullanamayacağınız bir yatırım yapmanız gerekmemelidir.

Manyetik folyo; maddi anlamda ciddi bir fark yaratmaktadır. Özellikle reklam ve promosyon aracı olarak kullanmak istemeniz halinde; hem tekrar tekrar kullanabilmesi hem de kolay uygulanması, bir ekibe ihtiyaç duyulmaması maliyetleri yatırımcı için gözle görülür anlamda azaltır.

Bu nedenle sizler için Manyetix’i hayata geçirdik. Sitemizi inceleyerek birçok farklı Manyetix ürününe ulaşabilirsiniz.

Manyetik Folyo Nasıl Uygulanır?

Manyetik folyo; çok belirgin bir şekilde klasik folyodan, uygulama kolaylığı ve maliyet avantajı ile ayrılmaktadır.

Peki; Manyetix  nasıl uygulanır (Bakınız)?

Tutkalsız folyo;

  • Bizim tarafımızdan rulo halinde, koruyucu bir kap içerisinde gönderilir.
  • Açtıktan sonra ruloyu uygulayacağınız zemine oturtmanız ve yavaş bir şekilde açmanız, folyonun zemine tutunması için yeterli olacaktır.
  • Sonrasında da kolay bir şekilde bir ucundan tutup çekerek zeminden ayırmanız ve rulo yaparak saklamanız mümkündür.

Bu şekilde bir uygulama yapılması sayesinde profesyonel bir ekibe ihtiyaç duymadan uygulama yapabilirsiniz. Profesyonel ir ekibin yarım gün içinde yapacağı bir işi sizin de yapmanız mümkün hale gelir. Programınızı birilerine göre ayarlamanız gerekmez. Sadece folyonun basılıp size gönderilmesini beklersiniz.

 

Manyetik Folyo Uygulaması Kolay Mı?

Manyetik Folyo Uygulaması Kolay Mı?

Manyetik Folyo Kolay Uygulanır Mı?

Manyetik folyo; saniyeler içinde uygulanabilen bir üründür. Ürünü uygulamak için sadece yukarıdan aşağı doğru yavaşça açmanız yeterlidir. Şimdi aklınıza standart folyolarda olduğu gibi bir yan ürün ihtiyacınız olup olmadığı gelmiş olabilir. Bu nedenle size Manyetix hakkında biraz daha derin bilgiler vereceğiz.

Tutkalsız folyo kolay uygulanır çünkü;

  • Bant, yapıştırıcı, çivi gibi ürünler olmadan zemine tutunur,
  • Bir ekibe ihtiyacınız yoktur ya da ürünü kullanmak için profesyonel bir eğitim almanız gerekmez. Tek bilmeniz gereken düz bir zemine ürünü uygulamanız gerektiği. Cam, Duvar, Tahta gibi her türlü alanda ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manyetik folyo denince aklınıza sadece demir yüzeylere uygulanabilen bir ürün gelmiş olabilir ancak her düz yüzey ile rahatça anlaşabilen bir üründür.
  • Manyetik folyo kolayca sökülebilir. Uygulamadan çok daha kolay bir şekilde çıkar.
  • Temizlerken; yırtılacak mı, sökülecek mi gibi tedirginlikler yaşamazsınız; sadece bir yün bez ile temizlemeniz yeterli olacaktır.
  • Ürünü uyguladığınız yerde güzel görmemeniz halinde kolayca söküp yerini değiştirebilirsiniz. Tekrardan kullanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
  • 1 seneye yakın bir süre ile tutkalsız kağıdı istediğiniz zaman çıkarıp istediğiniz zaman saklayabilirsiniz.
  • Uygulama sırasında klasik folyolar gibi sorun yaratmaz.

Kolay uygulanması bir ekibe vereceğiniz uygulama ücretinden sizi kurtarır ve buna ek olarak ekibe vitrininizi temizletmekten ya da duvarınızı onartmaktan da kurtulursunuz. Genel olarak folyo uygulamalarından uygulama sırasında ve sonrasında zemin ciddi hasarlar görür. Duvar gibi alanlarda yapışkan izleri ve duvarda sökülmeler görülebilir. Cam gibi yüzeylerde; zemine boya verme, zeminden tamamen çıkmama ya da en iyi ihtimalle yapıştırıcı izi bırakma gibi durumlar söz konusu olabilir.

İşte bu gibi durumların önüne geçmek ve sağlıklı bir folyo uygulaması ile maliyetten kurtulmak için manyetik folyo iyi bir seçenektir. Dönüştürülebilen bir yapıdadır. Çevre dostu bir yapıda üretilmiştir.

Üstelik; tutkalsız folyo sayesinde, radikal dekorasyon hareketlerini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Mesela bir duvarınızı büyük bir resim ile kaplatmak istiyorsunuz. Bunu kağıtla yaparsanız ciddi bir masraf ve hoşunuza gitmezse oradan çıkarmanız da ciddi bir masraf. Oysa manyetik folyo ile yapmanız halinde bunu düşünmenize gerek kalmaz. İstediğiniz uygulamayı istediğiniz duvara ya da cama yapabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde uygulama yapmak, zamandan kazanmak, maddi açıdan kazanmak için tasarladığımız Manyetix sayesinde artık istediğiniz her folyoyu yapabilir ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekibe vereceğiniz paraları ise farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları