Manyetik Folyo Blog

Manyetik Folyo Tercih Etmenin 8 Avantajı

Manyetik Folyo Tercih Etmenin 8 Avantajı

Manyetik folyo; her yüzey üzerine, yapıştırıcı bir madde ya da yardımcı olmaksızın tutunabilen bir malzemedir. Ürünün duvara tutunması için yapışkan ya da mıknatıs gibi ekstra bir güce ihtiyaç duymaz. Standart folyoların aksine hem zamandan hem de maliyetten kazanç sağlamanıza yardımcı olacak nitelikte üretilmiştir.

Manyetik Folyo Neden Tercih Edilmelidir?

Manyetik folyo; bir tür tutkalsız folyo çeşididir. Bu sayede profesyonel bir yardım olmadan, hızlı bir şekilde uygulama yapılmasına imkan sağlar. Mağazaların indirim döneminde vitrinlerine yapışan standart folyoları bilirsiniz. Geleneksel folyonun sağlıklı ve doğru bir şekilde uygulanması için profesyonel kişilerden yardım almak gereklidir. Uygulama yapacak ekip gelip ile görüşülür, uygulama tarihi belirlenir ve ekip gelir bir süre çalışır; yanlış bir uygulama yapılması halinde yapışan geleneksel folyo sökülüp, yenisi takılır.

Kampanya dönemi bittiğinde ise yapıştırılan geleneksel folyo çöp olur, tekrardan aynı kampanyayı yapsanız dahi tekrar kullanmanız mümkün değildir. Bu sorunlar ile karşılaşmamak adına tutkalsız folyo Manyetix ile reklam tasarımlarınızı oluşturabilir ve bu tasarımları uzun süre kullanabilirsiniz.

Peki; manyetik folyo kullanmak size geleneksel folyo kullanımından farklı olarak hangi avantajları sağlar?

Manyetik Folyo Kullanmanın 8 Avantajı?

Manyetik folyo kullanıcı dostu bir yapıdadır. İnovatif bir ürün olduğu için hem iş dünyasında hem de sosyal yaşamda geleneksel folyodan ayrılmayı başarmış ve ciddi anlamda fayda sunmayı başarmıştır. Kendi kendine yapışan manyetik kağıt kullanmak birçok yönden avantaj sağlamaktadır.

 Manyetik Folyo Tercih Etmenin 8 Avantajı

Manyetik Folyo Tercih Etmenin 8 Avantajı

 1. Manyetik folyo (Manyetix) kendiliğinden yapışır
  Manyetik folyo için en önemli özellik kendiliğinden yapışabiliyor olmasıdır. İçerdiği teknoloji sayesinde bir alana yapışmak için yapıştırıcı bir madde ya da bant ihtiyacı duymaz.
 2. Ekonomiktir
  Maliyet avantajı ele alındığı zaman manyetik kağıt, geleneksel folyoya kıyasla çok daha ekonomik bir üründür. Kullanıcıya maliyet anlamında ciddi bir yarar sağlar.
 3. Kolay uygulanır
  Geleneksel folyoları uygulamak için profesyonel eğitim almanız ya da profesyonel biri ile çalışmanız gerekmektedir. Ancak manyetik folyo size profesyonel ol demez, bir ekibe ihtiyaç duymanıza neden olmaz; kolay bir şekilde, neredeyse tek hamlede uygulama yapma imkanı verir. (Bakınız)
 4. Tekrar Kullanma İmkanı Sağlar
  Geleneksel folyo kişilere yeniden kullanma imkanı sağlamaz; söktüğünüz anda hem dokusu değişir hem de yapışma özelliğini kaybeder. Ancak manyetik kağıt tekrar tekrar uygulanabilir bir yapıdadır. Sökerken zorlanmazsınız. Yapısı ve dokusu bozulmadığı için de tekrardan yapışma imkanı vardır.
 5. Çift Taraflı Baskıya Uygundur
  Standart folyolarda baskı tek bir yöndedir. Arkadan baktığınızda eğer ciddi bir para ödemediyseniz kötü beyaz bir renk ya da anlamsız bir şekilde dahi görmeniz mümkündür. Tutkalsız folyo ise iki tarafa da baskı yapılmasına imkan sağlar. Bu sayede iki yüze farklı baskı yapabilirsiniz. İki yüzeyi de aktif bir şekilde tekrar kullanma özelliği sayesinde kullanabilirsiniz.
 6. İz Bırakmadan Yapıştırmak ve Çıkarmak Mümkündür
  Manyetik folyonun amacı tekrar tekrar kullanılabilen ve iz bırakmayan bir yapı sunarak, maliyet anlamında kazanç sağlamaktır. Bu nedenle bir yere yapıştırıcı ile yapışmaz. Yapışma değiş tutunma özelliği vardır bu nedenle iz bırakmadan zemine yapışır ve tek bir hamle ile kolay bir şekilde iz bırakmadan çıkar.
 7. Hızlı Uygulama İmkanı Sunar
  Standart folyolar gibi tek seferde mükemmeli yakalamanız gereken bir ürün değildir. Bu nedenle istediğiniz an istediğiniz alana saniyeler içinde uygulama yapmanız mümkün olur. Yerini beğenmediğinizde hızlıca farklı bir yere taşımanız mümkündür.
 8. Çevre İle Dost Bir Yapıdadır
  Yeni dünya düzeninde inovasyon; zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamanın yanı sıra çevre dostu üretimleri de kapsayacak bir halde şekilleniyor. Manyetix çevre ile %100 uyum içerisinde olan bir üründür ve tamamen geri dönüştürülebilir bir yapıda tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu olmasının yanı sıra çevre dostudur.

Manyetix; standart folyolara meydan okuyan bir yapıdadır. Uzun ömürlüdür, kullanıcı dostudur ve tek kullanımlık olmaması ile sonunu bildiğiniz, ölü yatırımlardan değildir. Reklam sektörünün çok daha önemli bir hale geldiği bu dönemde reklam yatırımlarının verimli harcanması son derece önemlidir.

Defalarca ihtiyaç duyup para ödeyeceğiniz; ancak her seferinde sadece bir kere kullanacağınız standart folyolar sizce de tarih olmadı mı? Günün sonunda çöp olacak bir yatırım yerine size uzun soluklu değer katacak bir yatırım ile reklam maliyetinizi verimli harcamak istemez misiniz?

Cevabınız evet ise Manyetix sizin için tasarlanan en ideal reklam araçlarından birisi olacak demektir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Diğer Blog Yazıları