Manyetik Folyo Blog

Manyetik Folyo İçin 2 Baskı Türü

Manyetik Folyolara Baskı Yapılır Mı?

Yeni dünya düzeni içerisinde herkes kendini bir şekilde yansıtmak istiyor. Evinizde, işinizde, çalışma masanızda, aldığınız hediyede sizden bir parça olmasını istediğinizi biliyoruz. Özel tasarım bir geleneksel folyo istemeniz halinde bu durum sizin için zor olabiliyor çünkü verdiğiniz para kısa bir süre sonra çöp olacağı için vazgeçiyorsunuz. Bu durum bir nevi işinize ya da evinize kendinizi yansıtmanızın önüne geçiyor. Manyetik folyo ise bu durumu tersine çevirir bir nitelik taşıyor. Sizin istediğiniz gibi bir dünya içerisinde olmanızı, içinize sinen bir tasarım ile reklam yapmanızı hatta kendinizi dışa yansıtmanızı amaçlıyor. Bunu “Kendin Tasarla” kısmından yapmanız mümkün. Hatta kendiniz ile özdeşleştirdiğiniz bir görseli göndererek dahi kısa bir süre içerisinde tasarımın sizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Manyetik folyo nasıl uygulanır?

Özel tasarım manyetik folyo denince akla uygulaması zor bir folyodan bahsedildiği gelebilir. Oysa ki yeni dünya düzeni sizi geleneksel folyonun zorluklarından kurtaracak kadar ciddi bir teknolojiye sahip. Biz bunu sizler için Manyetix ile sağlamaya çalıştık. Tutkalsız folyo konusunda sınırları zorladık ve oldukça kolay uygulanabilen bir sistem geliştirdik.

Manyetik folyo;

  • Bizim tarafımızdan size bir rulo halinde gelir.
  • İçerisinde temizleme bezi ve nasıl kullanacağınıza dair bir de açıklama bulunur.
  • Tutkalsız folyoyu rulo halinde çıkarmanız ve ardından uygulayacağınız zeminde yerini ayarladıktan sonra aşağı doğru açmanız yeterlidir. Parça ne kadar büyük ve farklı olursa olsun uygulama tarzı değişmez.

Uygulama yaparken yapıştırıcı, çivi ya da bant gerekmemektedir. Sökerken de zeminde herhangi bir iz bırakmadan kolayca aynı şekilde çıkar. Rulo yapıp saklamanız halinde tekrardan kolaylıkla uygulamanız mümkündür.

Cam, MDF, demir, mermer, tahta gibi her alana uygulanması mümkündür. Kolay bir şekilde düz ve temiz olan her yüzeye tutunur ve klasik bir folyodan daha kullanışlı, sağlamdır.

 

Manyetik Folyolara Baskı Yapılır Mı?

Manyetik Folyolara Baskı Yapılır Mı?

Manyetik folyoya baskı yapmak mümkün mü?

Söz konusu manyetik folyo olduğu zaman yeni bir ürün olduğu için kafanızda soru işaretleri olabilir. İstediğim tasarımı yaptırabilir miyim? Ne kadar sınırların dışına çıkabilirim gibi… Tutkalsız folyo; magnet gibi düşünülmemelidir. Arkasında manyetik gri bir yüzey yoktur bu nedenle dilediğiniz her türlü farklı tasarımı yapmanıza imkan verir.

Manyetik folyo 2 tür baskı için uygundur.

  • Şeffaf zemine renki ya da renksiz baskı,
  • Dilediğiniz herhangi bir zemine renki ya da renksiz baskı.

Şeffaf zemine yapılan baskılar iki taraftan da görünen baskılar olacağı için çok heyecanlı bir hale gelebilir. Bunun yanı sıra cama yapışan bir Tutkalsız folyo için şeffaf tasarım yaptırmak istememeniz halinde; her iki tarafa aynı baskıyı yaptırabileceğiniz gibi iki ayrı taraf için de farklı bir baskı isteyebilirsiniz.

Büyük haber ise iki tarafa farklı baskı yapılmış bir manyetik folyo; cama hangi güçle tutunuyorsa duvara da aynı güçle tutunacaktır. Arkasında farklı bir baskı olması folyonun tutuşunu etkilemeyecektir.

Bu baskıların tamamı çevre ile dosttur. Evinizde, işinizde, okulda kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Peki; nasıl baskılar seçmelisiniz?

Bunun için herhangi bir sınır yok. Baskı kalitesi her tür folyo zemini için aynıdır. Siz sadece hayalinizdeki manyetik folyo nasıl olsun istiyorsunuz karar verin ve sonrasını ekibimize bırakın. Biz sizin için gerekli baskıyı yapalım ve kısa sürede size ulaştıralım.

Sitemizin “Kendin Tasarla” kısmından kolay bir şekilde bizimle tasarımınızı paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her tür soru için de Whatsapp iletişim hattımızı kullanmanız mümkün. Tasarlamamızı istediğiniz görseli; Dosya Yükle seçeneği ya da Sürükle Bırak özelliği ile hızlı bir şekilde sisteme yükleyerek devam edebilirsiniz.

Manyetik folyo sayesinde artık sadece bir kaç hafta kullanacağınız ya da sadece 1 kere kullanabileceğiniz tasarımlara yüksek paralar harcamaya son vereceksiniz. Uygulama kolaylığı sayesinde aynı zamanda uzman bir ekibe para vererek tasarımı yerleştirme işinden de kurtulacaksınız. Bu size hem zaman hem de para kazancı sağlayacak. Üstelik çevre dostu bir ürün kullandığınız için de doğa ile de barış içerisinde olacaksınız.

Manyetik folyonun nasıl uygulandığını merak ediyorsanız; buradan izlemeniz mümkün. Neredeyse herkesin uygulayabileceği ve sökebileceği son derece basit ve aynı zamanda da tekrar tekrar kullanabileceğiniz bir ürün yapısına sahip. Yünlü bezle silerek temizliğini yapmanız yeterli.

Diğer Blog Yazıları